A venit primavara!
Am un mare chef de pictura. Inca din aprilie.
A venit primavara, este o vreme frumoasa, pomi infloriti, care ma inspira. Este un semn ca tratamentul dr. Chitu, cu serlift 50mg/zi, a dat rezultat? sau venirea primaverii? Si una si alta...Acum am redus tratamentul la jumătate (25mg/zi) in ultimele doua luni, apoi inchei tratamentul la finele lui mai.
Dorinta si placerea de a picta e un semn foarte bun. Cand creezi inseamna ca nu esti depresiv si nu mai faci atacuri de panica!















