miercuri, 6 mai 2026

Chef de pictura

 A venit primavara!

Am un mare chef de pictura. Inca din aprilie. 

A venit primavara, este o vreme frumoasa, pomi infloriti, care ma inspira. Este un semn ca tratamentul dr. Chitu, cu serlift 50mg/zi, a dat rezultat? sau venirea primaverii? Si una si alta...Acum am redus tratamentul la jumătate (25mg/zi) in ultimele doua luni, apoi inchei tratamentul la finele lui mai. 

Dorinta si placerea de a picta e un semn foarte bun. Cand creezi inseamna ca nu esti depresiv si nu mai faci atacuri de panica!


















LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...